GEMİ İLE SIRA DIŞI BALAYI Rota Sizde!

Rota Sizde!

Fazlasıyla yorucu, stresli, zamanın nasıl geçtiğini anlayamadığınız düğün telaşının ardından çiftlerin en büyük isteği elbette ki güzel bir balayı tatili yapmak. Siz de bir otele giderek tek bir yerde vakit geçirmek istemeyen çiftlerden iseniz, klasik tatil anlayışının aksine istediğiniz rota ile gemi ile sıra dışı balayı planı yapmak tam da size göre. Dolayısıyla gemi ile balayı, sizin için iyi bir seçim. Diğer balayı önerileri için buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Neden Gemi İle Balayı Tercihi Yapmalıyım?

1.Gidilecek Olan Yerler

Klasik tatil anlayışında bir otele gidilir, kalınan süre boyunca otel içinde veya otele ait plajda yani tek bir noktada vakit geçirilir. Gemiyle balayı seçeneğinde ise, birbirinden güzel sahillerde vakit geçirme imkanı bulursunuz.

2. Rotayı Seçme İmkanı

Gemi ile balayı planladığınızda, size birden fazla seçenek sunulur. Bu seçeneklerden size en çekici gelen rotaya dahil olursunuz. Size de denizin tadını çıkarmak düşer.

3. Ulaşım Kolaylığı

Evimizden bir yere gitmek için bile çektiğimiz trafiği, stresi ve yorgunluğu bir düşünün. Gemi ile balayında ise ülkeler arasında gezerken hiç olmadığı kadar rahat bir ulaşım imkanınız var. Siz rotanızı belirleyin, kaptanınız sizi götürsün!

4. Bir Çok Olanağın Bir Arada Olması

Gemiyle balayı planladığınızda, ayn zamanda bir çok imkanı da ayağınıza getiriyorsunuz. Neler mi?

Yemeği nerede yesek derdi yok. En iyi aşçılar birbirinden güzel ve özel yemekleri sizler için hazırlıyor.

Havuz elinizin altında. İstediğiniz her an keyfini çıkarın!

Kaplıca seçenekleri ile şifa bulun..

Alışveriş sokağı ile kolayca alış verişinizi yapın..

Biraz da eğlence derseniz bar kısmı sizleri bekliyor.

Tabi tüm bunları yaparken bir yandan da rota, başka bir ülkenin sahiline doğru! Unutmayın ..

5- Bavul Stresine Son

Bir bavul hazırlıyorsunuz, bir ülkeden diğerine gidiyorsunuz ve bavul aç kapa, topla derdiniz yok. Ta ki evinize dönene kadar!

6- Bütçenize Uygunluğu

Gemi ile balayı seçeneğinde bir çok alternatif mevcut. Kesenize en uygun rota seçimi yapabilirsiniz. Tüm bu kolaylıklara ve avantajlara bütçenizi fazla zorlamadan rahatça ulaşabilirsiniz. Gezip göreceğiniz yerleri düşünürseniz her açıdan bütçeniz için avantajlı.

Siz de gemiyle balayı tercihi yapanlardan iseniz şimdiden iyi tatiller. Keyfiniz bol olsun…

Ayrıca lütfen yorum yapmayı ve forumumuza üye olmayı unutmayın. Buradan da facebook sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın