2020 Gelinlik Modelleri

Bu bahar 2020 koridorları için tasarlanan en yeni gelinlik koleksiyonları, klasiklerin yeni yorumları, birçok renk için yeni alternatifler ve bir gelinliğin ihtiyaç duyduğu benzersizliği kaybetmeden on yıllardır inkar edilemez bir şekilde nasıl şekil aldığıyla ilgiliydi. Sizler için bu yeni modelleri bir araya getirdik.

İlkbahar 2020 için bohem, çiçek kronları, tulumlar ve diskolardan sorumlu cool çocuk geri döndü. Ünlü tasarımcıların yıllarca birlikte çalıştığı
Naeem Khan Amerikalı tasarımcı Halston’a olan bağlılığıyla adını duyurdu. Khan, etiketin imzası yakalarını ve silüetlerini, daracık kılıflardan diskoya yakışan tulumlara kadar çeşitli şekillerde yorumladı. Viktor ve Rolf karışıma, bir şekilde paraşüt pantolonunun seksi görünmesini sağlayan bir parça ekledi.

On yılın en sevdiği bitiş, saçak, bohem gelin için artık ayrı değil. Küçük bir detayı biraz renklendirmek için kullanılır, bir zamanlar en iyi yakıştığı düşünülen bir aksanın modaya dönük kullanımıdır.

Peçe yerine pelerin biçiminde dik tül, gelinin damatlarını koridordan selamlama şeklidir. Bu geleneksel katmanlama parçası çok çeşitli şekillerde giyilebilir, ancak onu Carolina’nın en son dantel versiyonu olan watteau ve tulumun bileklerine tutturmayı seviyoruz.

Dantel ile süslenmiş sahte boyunlu pelerinler yeni koleksiyonların her tarafındaydı, özellikle daha fazla kaplama için ince bir katman ekleyen ve altındaki elbiseyi vurgulayan çarpıcı bir siluet için yapılanlar. Dramatik için bir yetenek varsa, bu bakışı tercih edin, ancak nişanlandığınızdan bu yana çalışmakta olduğunuz kıskanılacak figürü vurgulamak istiyoruz.

Allık gelinlikleri, ilk kez Vera Wang’in ilk kez tanıtıldığını beri bir dayanak noktası oldu ve o zamandan beri geldi ve şu andan itibaren geldi Şimdi, bahar 2020 gelinler için teklifte, şimdiden fazladan yeşil tonda seçeneklerle, koridordan aşağıya yürümek için fıstık zamanı.

Bu renk, Ocak ayındaki Haute Couture koleksiyonları, onları Valentino ve Elie Saab’daki Pierpaolo Piccioli’de sürülerek gösterildi. Gelin tasarımcılar çağrıyı yineledi ve Vera Wang ve Monique Lhuillier suçlamayı yönetti. Wang, bu sezon pembe, mor, çıplak ve yumuşak gri tonlardaki diğer macaron tonlarının arasında yumuşak bir yeşilin altını çizerek bir dizi yumuşak renk sergiledi. Monique Lhuillier, bu kıskanılacak tonu bir defada değil, iki defa – hem çoktan basılmış bir elbisede hem de burada yüksek-düşük tül görünümünde süslemede vurguladı.

Bir cevap yazın