Tesettür Gelin Başı

Tesettür Gelin Başı 

Birbirinden farklı tarzlara sahip gelinler için, tesettür gelin başı modellerini derledik. Alışılmış tesettür modellerinden sıkılan Yeni nesil gelinler için tesettür modelleri, 2020’nin trendleri olarak seçebileceğiniz birden fazla model mevcuttur.  

Tesettür Nişan Başı Modelleri 

Tesettür gelin başı modeline geçmeden önce tesettür nişan başı modelleri için araştırma yapan, nişanlanacak genç kızlar burası tam da size göre! Evliliğin en önemli aşamalarından biri olan nişan, organize ve kıyafet seçimiyle birlikte özellikle tesettürlü kızlar için, tesettür seçimi de çok önemlidir. Nişan başı her yönü ile özen ister. Nişan başı için, elbisenizin rengine ve kumaşına göre başörtü seçmeniz gerekmektedir. Elbisenin içindeki işlemeler ve aksesuarlar da şal ya da başörtü için önemli etkenlerdir. Nişanda Şal mı taksam başörtü mü taksam diye iki seçenek arasında kaldıysanız bunu da nişan elbisenizin modeline göre seçmeniz gerekiyor. Nişan tesettürünüzü her zamankinden çok daha farklı seçmeniz gerektiğini unutmayın. O gün sizin için özel olacağı için ekstra bir özen göstermeniz gerekmektedir. Tesettürlü kızlar için en vurucu ve can alıcı nokta tesettür nişan başı modelleri ve nasıl yapıldığıyla alakalı sorulardır. Söz, nişan kına ve son olarak düğünde farklı modeller seçmek ve özel bir eşarp bağlama tekniği kullanmak zorundasınız. Nişanlandığınız gün takacağınız eşarbı veya şalı istediğiniz şıklığa ulaştırmak aslında o kadar da zor değil. Elbiseniz için ışıltılı, işlemeli ve ihtişamlı bi tesettür başı modeli seçmek için elbisenizin sade olması gerekir. Fakat tam tersine elbiseniz ihtişamlı ve ışıltılı ise başörtünüzü ya da şalınızı daha sade seçmeniz gerekir. Nişan tesettürleri, beklentilerinizi karşılayacak tasarımlar harikasıyla doludur. Son dönemlerde tesettür modası arttığı gibi, nişan başı, gelin başı için tesettürlü olan hanımların birçok seçeneği de artmıştır. Moda ile birlikte düğünde giyilecek kıyafetler arasında özellikle gelinlerin veya gelin adaylarının seçmesi için birçok seçenek sunulmuştur. Nişandan ve düğünden önce türban modelinizi mutlaka belirleyin. O gün gelip çattığında daha fazla strese girmezsiniz. Ayrıca seçeceğiniz aksesuarları da önceden hazır bulundurmanızda fayda var. Aksesuar deyip geçmeyin. Nişan gününe ya da düğün gününe bırakırsanız, istediğiniz başörtü aksesuarını bulmakta zorlanabilirsiniz.  

Tesettür Nişan Başı ve Elbise Uyumu 

Nişan günü giyebileceğiniz elbisenin rengi ile uyumlu olan aynı veya birebir renkte başörtü seçebilirsiniz. Tesettür Nişan Başı ve Elbise Uyumu Nişan kıyafetinizin renginin bir ton açık renk başörtüsünü de seçebilirsiniz. Ama farklı bir ikili uyum isterseniz de elbise renginiz ile aynı olmayan, elbise renginize uyum sağlayan bir renk tercih edebilirsiniz. Tesettür nişan başı ve elbise uyumu incelemesi yaptığınızda renk geçişlerinin  

2020 Gelin Başörtü Topuz Modelleri 

Yeni Nesil Dağınık Başörtü Topuz modelini hiç denediniz mi? Farklı tarzları olan bazı gelinler, tesettürlerini sadece bağlamanın yanı sıra, tesettürlerine verdikleri model ile tesettür topuzu yapabilirler.  Ama son derece geleneksel bağlamadan uzak olan bu model ile son derece havalı görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Dağınık başörtü topuz modelinde yapmanız gereken şey, gelinliğinize uygun şal satın almak. Öncelikle saçlarınızı alttan toplayın ve topuz tokası ile destekleyin. Daha sonra da şalınızı arkaya salık şekilde bağlayın ve arkadan topuz yapmaya başlayın. Bu şık tesettür topuz modeli ile sıradan gelinlerden farklı olacağınıza emin olabilirsiniz. 2020 Gelin Başörtü Topuz Modelleri arasında en çok tercih edilen dağınık topuz yapacağınız şalınızı, normalden biraz daha fazla yukarıda toplayabilirsiniz. Son derece sade olan bu topuz tarzını, çiçekli bir taç ile daha farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz.  

Punk model ile başörtüsü ile yapacağınız yeni nesil bohem gelin tesettür başı size başka bir hava katacak. Yeni model tesettür gelin başı punk modelini denemeye ne dersiniz? Farklı tarzları olan gelinler, işlem görmemiş ve alışılmışın dışında olan bohem tarzı darmadağınık şal ile yapılan modeline bayılacaklar.  

Yarı Açık Tesettür Model Gelin Başı 

Hacimli Yarı Açık Tesettür Model Gelin Başı ile Yarım toplu saçlar, son dönemlerde gelinler tarafından çok sık tercih edilmeye başlandı. Taze ve sade görünümüyle, saatlerce uğraşmak zorunda kalmayacağını yarı toplu saç ve saçınızın yarısını kapatan şal veya eşarp modeli ile 2020 Gelin başı Tesettür Topuz Modelleri arasında revaçta. 

Tesettür Gelin Başı 2020 

Tesettür gelin başı modelleri son yıllarda trend olmuş modern ve zarif bir görüntü oluşturacak şekilde tasarlanmaktadır. Her yıl değişen modeller, bu yıl da yeni modelleriyle göz kamaştırıyor. Tesettürlü gelin başı yapımı doğru kişiye yaptırıldığında aslında başlı başına bir tasarımcılık harikasını gözler önüne serer.  Tesettürlü gelin başı için gelinin yüz şekli, makyaj tercihi, ve tercih ettiği eşarp stili gelin başı modelinin belirlenmesinde büyük bir etkendir. Kuaförler, saçı şekillendirdikleri gibi tesettürlü gelinler için de harika bir şekilde gelin başı tasarlamaktadırlar. tesettür gelin başı 2020 modelleri bu bağlamda çeşitli yenilikler içeriyor. Tesettürlü gelinlerin çok önceden çok kısıtlı gelin başı modelleri vardı ve tarz olmak isteyenler arasında model kısıtlaması can sıkıyordu. Bu yüzden de duvağa daha çok özen gösterilmeye çalışılırdı. Şimdilerde ise tesettürün son modasına göre yapılan gelin başı modelleri son derece zengin seçeneklerden oluşuyor.  2020 yılında gösterişli olmayı ve sadeliği seven kadınlar için gelin başı modelleri en ön plana çıkıyor. Kadınların en büyük hayallerinden biri de en güzel gelinlerden biri olmaktır. Bu önemli gün gelip çattığında da her şey mükemmel ve her şeyin kusursuz olmasını isterler. 

Gelin Başı (tesettür) Fiyatları 

İleride düğün albümünüze baktığınızda öncelikle gelinliğiniz ve daha sonra da gelin başı modeliniz dikkatinizi çekecektir. Gelin başı modelinize baktığınızda asla keşke dememek için kuaför seçiminizi ve gelin başı modelinizi doğru seçmeniz gerekir. Ayrıca demode olacak bir görüntüye sahip olmamak adına, modası geçmeyen, sadece ve güzel bir gelin olmanızı tavsiye ederiz. Hem zamanınızı yansıtan hem de zamanın ötesinde güzel anılar bırakacak modeller size göredir.  

Gelin başı (tesettür) fiyatları ya da tesettür gelin başı fiyatlarının rakamları değişmektedir. Bunun için kuaförünüze danışmanız daha sağlıklı olur. Kuaförünüzle ortak bir karar alarak gelin başı yapımı modelinize başlayabilirsiniz. Ayrıca bu fiyatları kuaförünüze ya da tasarımcınıza, kullanılacak olan aksesuarlara, başörtü kumaşının kaliteli olup olmadığına ve duvağın kalitesine göre birçok faktör değişkenlik gösterebilmektedir. Ayrıca unutmamanız gereken şey sizi mutlu eden ve sadece bir gün yaşayacağınız bu özel günü için harcayacağınız para kesinlikle değerdir. Düğün dönemi masraflı bir süreç olduğu için, harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekir. Kuaför seçiminizi de doğru bir şekilde yaparsanız bir sorun kalmayacak ve siz de en güzel gelinlerden biri olabilirsiniz. 

Tesettürlü Gelin Başı Aksesuarları 

Tesettürlü olan gelinler, tesettürlü gelin başı aksesuarları’nı kendileri almakta ve kuaföre de kendileri götürmektedir. Çok şık tasarımlardan oluşan gelin başı modelleri, sade olan gelinliğinize bile şıklık katacak ve gecenin göz kamaştıran gelini siz olacaksınız. Prenses model ya da daha kabarık olan gösterişli bir gelinlik tercih ettiyseniz süslü taşlar yerine sade taçlarla tesettür gelinbaşı tasarımınızı tamamlayabilirsiniz. Bu taçları da genel olarak gelinlikçilerden temin edebilirsiniz. Bazı gelinlikçiler ise bu taçları gelinliğinizle birlikte hediye etmektedir. Seçtiğiniz tacın kalitesine göre değişmektedir.  

 Yüz Şekline Göre Tesettür Başı Modelleri 

Tesettür gelin başı modelinde en önemli olan konulardan biri de sizin yüz şeklinizdir. Tesettür başı yaparken mutlaka yüz şeklinize göre bir gelin başı yaptırmanız gerekir. Gelin makyajınız bile yüz şeklinize olmak zorundadır. Çok toplu olan ya da uzun olan yüz şekillerine göre birçok model bulunmaktadır. Yüz şeklinize göre gelin başı yaparsanız yüzünüzün güzelliği doğru bir şekilde ortaya çıkarmış olursunuz. Bu konuda insanlardan ve kuaförünüzden de fikir almanız yararınıza olacaktır. Gelin olmak kolay değil güzel gelin adayları! Bu yolculukta birçok araştırma yapmalı ve size uygun modeli bulmak için çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Sayfamızda gelinlere dair birçok şeyi bulabilirsiniz. Biz sizin yanınızdayız. 

Bir cevap yazın