ÖZEL GÜNLER İÇİN ABİYE ELBİSE MODELLERİ – 2019

En Şık Abiye Elbise Modellerini Keşfedin

Siz hala bekarsınız ama en yakın arkadaşınız nişanlanıyor; “sen de hala yok mu bir şeyler ” diye sürekli soran teyzelerin de katılacağı kuzeninizin düğünü yaklaşıyor; gelinin veya damadın en yakınlarındansınız -kardeşiniz de artık evleniyor- veya okulunuzu bitirip mezun olmak üzeresiniz; yani katılacağınız bu özel davetlerde en şık olmak isteyen davetlilerdensiniz. Ama ne giyeceğinize karar veremiyorsunuz. Hem çok şık bir kıyafet olsun istiyorsunuz; hem de bu şık kıyafetin size fazlasıyla yakışmasını. Tabi bir de katılacağınız bu özel davette, sizin kıyafetiniz ile aynı bir diğer kıyafeti giymiş olan bir başkası davetliyle de karşılaşmamak yani pişti olmamak istiyorsunuz. Hiç dert etmeyin. Sizler için, beğeneceğinizden emin olduğumuz birbirinden şık, birbirinden güzel abiye elbise modellerini seçtik. Artık yapmanız gereken modelleri incelemek ve vücut yapınıza en uygun modeli beğenip, güvendiğiniz bir terziye sipariş vermek. Şıklığınızın tadını çıkartın!

Ayakkabı konusunda da karar vermek için buraya tıklayarak birbirinden şık modelleri inceleyebilirsiniz.

1- Uzun Modeller

Uzun abiye modellerinde seçeneğiniz çok fazla. Karar verirken öncelikle vücut yapınıza uygun olan modeli mutlaka belirleyin. Dar kesim bir elbise, balık etek bir elbise, etek kısmı bol dökümlü bir elbise, derin yırtmaç ile hareketlendirilmiş bir model, göğüs kısmı veya sırt kısmı dekoltesiyle iddialı bir model ve bunlara ilave edebileceğimiz daha bir çok model.. Vücudunuzu en iyi siz tanıdığınıza göre, modeli çok beğenseniz bile size uymayacak olan bir elbiseyi seçme yanlışını yapmayın ve tabi ki doğru kumaş tercihinin de önemini aklınızdan çıkarmayın. Unutmayın, doğru seçim sizi gecenin yıldızı yapabilir! Özel davetinizde keyifli vakitler..

2-Mini ve Renkli Abiye Modelleri

Mini elbiseler, kendisine ve fiziğine güvenen bayanlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Mini elbiselerde kol detayı önemlidir. Omuz yapınıza uygun olarak, straplez, tek kol, tül veya dantelli kollar, tamamen boncuk işlemelerden oluşan omuzdan kola dökülen mini elbise modeli seçebilirsiniz. Teninize en uygun rengi seçmeyi aman ihmal etmeyin. Mini elbiselerin altına mutlaka ama mutlaka topuklu ayakkabı tercih edin. Babet giyerek şıklığınızı azaltmayın. Bundan sonrası artık; Eğlenceniz Bol Olsun ..

Ayrıca lütfen yorum yapmayı ve forumumuza üye olmayı unutmayın. Buradan da facebook sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın