Gelin Ayakkabısı Modelleri – 2019

En Güzel Gelin Ayakkabısı Modelleri

Küçükken bütün kız çocuklarının elinden düşürmediği bir kız bebek oyuncağı vardır mutlaka. Ona kıyafetler giydirir, saçlarını tarar. En sevdikleri kıyafetlerden birisi de mutlaka gelinliktir. Şimdi küçük bebeğimiz için severek giydirdiğimiz gelinliği, kendi giyme vaktimiz geldi artık. Uzun araştırmalar sonucu istediğimiz gelinlik modelini seçtik; sıra geldi o mükemmel gelinliğimiz için, mükemmel bir gelin ayakkabısı seçmeye. Nasıl bir model olmalı diye düşünüyorsanız, işte sizler için gelin ayakkabısı modelleri ..

Gelin ayakkabısı seçmenin püf noktaları için buraya tıklayarak yazımıza göz atabilirsiniz.

1- Topuklu Gelin Ayakkabıları

Günlük hayatınızda topuklu ayakkabıdan vazgeçemiyor iseniz, topuklu ayakkabı giymeye alışık iseniz ve her koşulda da rahat edebiliyor iseniz veya ben bu özel günümde hem daha şık, hem de mankenler gibi daha da uzun boylu görünmek istiyorum diyor iseniz topuklu gelin ayakkabısı modelleri tam da size göre. Dikkat etmeniz gereken şey, topuk boyuna doğru karar vermeniz sadece. Ben rahatlığa daha fazla önem veriyorum, düğünümde de bol boy oynamak istiyorum ve oynarken de ayakkabılarımı ayağımdan çıkarmak istemiyorum ama diğer taraftan da topuklu ayakkabı giymek istiyorum diyenlerdenseniz, hem az topuklu hem de çok şık gelin ayakkabıları sizin için çok daha uygun olacaktır. Yok benim için yüksek topuk ayakkabı hiç sorun değil, çok şık olmak istiyorum, yüksek topuklu gelin ayakkabısından da vazgeçmiyorum diyenlerdenseniz işte o zaman topuk boyunu kim dert eder ki. Keyfini çıkarın!

2-Babet Gelin Ayakkabıları

“Her zaman rahatlıktan yanayım, giyerim babetlerimi, rahat rahat bol bol gezerim; topuklu ayakkabıyla nasıl rahat ediyorlar şaşırıyorum” diyenler sanırım bu bölüm tam da size göre. Birbirinden şık ve bir o kadar da birbirinden güzel babet modellerini sizler için derledik.

3- Sıra Dışı Gelin Ayakkabıları

“Alışıla gelmiş, klasik şeyler hiç bana göre değil, farklı olmak benim tarzım, ben böyle mutluyum” dediğinizi duyar gibiyiz. Bu yüzden de farklı çizgiler taşıyan, bir o kadar da güzel ve sıra dışı gelin ayakkabılarını sizler için seçtik. İşte modelleriniz.

Ayrıca lütfen yorum yapmayı ve forumumuza üye olmayı unutmayın. Buradan da facebook sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın